ZS - 1. kapitola- Úžasnej život!

12. září 2008 v 15:51 | Amee |  Zhroucený svět
Ahojky tak tadyQ je 1. dílek... no doufám, že se bude líbit:) Je to moe 1. FFka, tak mě pls neukamenujte!
A prosím hooodně komentíků k tématu :) Díky Moc
Eure Amee♥
***
Další den... Další trable... Nový den začal naprosto stejně jako ty předešlé... Zase pobíhám po bytě, že nic nestíhám, protože jsem byla dlouho v koupelně... Nejdéle mi vždy trvá líčení očí. Maluju si je černými stíny a tužkou. No... nakonec mam na očích něco mezi Avril a Billem Kaulitzem :) No a když konečně vylezu z koupelny, tak se teprve kouknu na hodiny - a tím se dostáváme k jednomu z největších problémů co mám... čas...

***
"Ahoj ho-holky! Já zase..."
"Zaspala" dořeknou za mě větu.
"Jo a taky jsem"
"Dobíhala" nojo... už mě znaj... :)
"Já Tě snad budu chodit budit! To snad ani neni možný!" pronese Jill se zamračenýma očima, protože ona je na nádraží vždycky nejmíň 15 minut před příjezdem vlaku a nechápe, co já tak dlouho vyvádim nebo proč si přinejmenším nepřivstanu. Jenže mě se nikdy nechce z postele - už takhle vstávám třičtvrtě hodiny před odjezdem vlaku.. no bohužel stále nestíhám....
"Hej tak to Tě beru za slovo! Cokoliv! Jenom ať už znova nedobíhám, protože tolik sportu po ránu je..."
"Zdraví!" přidá se Tess, která bydlí o kousek dál než my - ve vedlejší vesnici,která stejně patří pod naše město, ale mají svoje vlastní nádraží.
"Jo? A nechceš si jít někdy zaběhat se mnou? Když máš tolik ráda ten sport...?"
"Náhodou já taky dobíhám, ale než ten vlak dojede k vám... stíhám to rozdejchat" v tu ránu se na ní Jill zlostně podívá a to už se neudržim a začnu se tlemit na celej vagón :D Po chvíli se ke mně přidájí i holky a stím uslyšíme smích i z vedlejších sedaček. Nějací kluci tam na nás koukaj, jak se tlemíme a nějak to nemůžou rozdejchat a přidají se také. To je fakt šílený :) Hlavně díky našemu smíchu jsme na škole tak známí...
***
Hned co jsme tam dorazily, tak jsme se přidaly ke sví partě. Není nás moc, ale přesto nás zná celá škola ×D Když jdeme po chodbě, tak skoro nestíháme zdravit, a co teprve, když se někdo z nás zakecá... no to je šílený, protože celá parta zevluje okolo a hudruje, že nestihneme dojít ani k těm skříňkám:) No... zakecávám se hlavně já, ale i tak je mam hrozně ráda :D ani nevím, co bych bez nich dělala...
Do celý naší party patří: Kim, Deb, Alex, Jill, Tess, jediný kluk Patrick a já - Sam.
Mám ještě jednu nejlepší kamarádku - a to Nicky, ale ta bohužel nechodí k nám na školu takže se vídáme mnohem míň než by jsme chtěly... Já jí mám ale z těch všech kámošek nejradši... Už hodněkrát jsme si navzájem pomohly ať se to týkalo rodiny, kluků, školy nebo kámošek vždycky jsme si s tím poradily. Chodily jsme spolu od první třídy do školy, ale moc jsme se spolu nebavily. Každá byla jiná a proto nás nic moc nespojovalo.
Až do páté třídy, kdy k nám přistoupila jedna holka. Jmenovala se Wendy a byla strašně nafoukaná. Díky ní se třída rozdělila na dvě spolu válčící půlky. Jedna byla ta "lepší" a druhá ta "horší". Já jsem se rozhodla přidat k té horší. A proč? Protože v ní byly právě Jill a Tess, se kterými jsem se do té doby hodně bavila. My jsme vlastně nebyly horší spíše naopak. Měly jsme lepší známky ve škole... Celkově na nás bylo mnohem míň stížností a nezajímaly nás ani ty šminky. Dyť nám bylo 11 let ty jo.
My jsme neměly žádnou vůdkyni party. Dokázaly jsme se vždycky dohodnout a to bylo plus. Ta druhá polovina - do které bohužel patřila i Nicky - měla vedoucího - Wendy. To ona za ně všechno rozhodovala a holky? Ty byly rády, že byly v partě s "megastar" Wendy.
S Nicky jsme se skamarádily až na konci páté třídy. Bohužel pro nás, protože naše základka byla jenom do pětky a tak jsme potom musely přecházet. Holky Nicky hodně ublížily a vystrčily jí z party, a protože já jsem věděla, že je to jinak moc hodná holka, která v té partě původně ani neměla být - protože je dost chytrá na to, aby za sebe rozhodovala sama a ne nějaká Wendy! - rozhodla jsem se!
"Holky říkejte si, co chcete, ale já vím jaká doopravdy je a hodlám jí pomoct!"
"No když myslíš, že to tak bude... Tak to zkus no..." odpověděly mi holky a já už se hrnula k Nicky. V tu chvíli se z nás staly kámošky a postupem času - velkých prázdnin - i ty nejlepší. A i když já se rozhodla přejít na gympl a ona na základku, mám jí do teď nejradši.
***
"Sam?"
"Hůů Sami? Vstávačka... My s tebou chceme kecat!" Probudil mě ze zamyšlení hlas holek z party.
"Jo! Co? Sorry holky trochu jsem se zamyslela..."
"A nad čím tak důležitým?" optá se Alex
"Nad minulostí" "Cože?" Deb nechápe... zase :D "Ale nic nebudem to rozebírat já se s váma přišla poradit kvůli něčemu úplně jinému!" Rozhodla za nás za všechny Kim :)
"Víte.. Jak jsme měly tu skupinu... Já bych to zase chtěla zkusit... a... no... napadlo mě... že..."
"Tak už se vymáčkni Kim..."
"No jestli bych nemohla zpívat..." vykoktala se Kim a prosebně se na nás podívala.
"No... Jestli na to máš hlas a odvahu... Proč ne?" ujala se slova Tess, která je naší bubenicí :)
"Což o to... Odvaha by byla, ale nevím, jestli zpívám dobře nebo ne... Navíc dobrý hlas nestačí. Musí být něčím zajímavý..."
"Tak nám něco zazpívej! My Ti hned řekneme, jestli jo nebo ne..." Odvětila Jill
Thought I couldn't live without you
It's gonna hurt when it heals too
It'll all get better in time
And even though I really love you
I'm gonna smile cause I deserve to
It'll all get better in time
(Leona Lewis - Better In Time Lyrics)
"Wow... Kim to bylo úžasný!" žasla Alex
"Jo to teda" odkývaly jsme to všechny včetně Jill.
"Fakt Kim! Měla bys zpívat!" řekla jsem trochu smutně, protože doteď jsem zpívala druhý hlas a nevěděla jestli mě na této pozici ještě budou chtít.
"Klídek Sami! Budeme potřebovat i druhý hlas, ne?" Ona vždycky věděla, jak mi vytvořit úsměv na tváři.
"Takže náš band je zase spolu? To je skvělí! Naprosto úžasný!" zaradovali se Deb a Patrick :D Popravdě i já jsem byla šíleně ráda. Zase se mi vrátil můj sen, který jsem vždycky měla. V té skupině je celá naše parta, což je super. Hrajeme Rock a někdy Pop. Písnička skládám já s menší pomocí Tess a Alex. No a abys jste se vyznali v naší kapele,tak tady máte rozpis:
Kim & Deb & Alex - Zpěv
Tess - Bicí
Patrick - Basová Kytara
Já (Sam) & Jill - Elektrická Kytara + případný doprovodný zpěv
Na kytaru hraji už od svých 9 let a nepřestává mě to bavit. Je to dokonalé. Když je špatná nálada, tak si začnu brnkat nějakou melodii, která mne zrovna napadne a později je z toho třeba i písnička.
"Á Sami se nám zase zasnila" začne provokovat Patrick :D
"No počkej!" ihned se za ním rozeběhnu, ale bohužel... Nemám šanci ho chytit :) Má hrozně dlouhý nohy :D
"No jo... Ale jak se budeme jmenovat?"
Napsala: Amee♥
Opravila: Katie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 SP-Anne SP-Anne | E-mail | Web | 12. září 2008 v 17:27 | Reagovat

zajímavý:)...jinak dík za pochvalu,tky pěknej blo:)

2 SP-Anne SP-Anne | E-mail | Web | 12. září 2008 v 17:27 | Reagovat

zajímavý:)...jinak dík za pochvalu,tky pěknej blog

:)

3 Darina Darina | 12. září 2008 v 19:23 | Reagovat

Lidu to je boba kdy bude další díl?

4 Amee - Webmisska Amee - Webmisska | Web | 12. září 2008 v 19:33 | Reagovat

Ahoyky! Jsem mooooc ráda, že se Vám to líbí! Budu se snažit, aby byl další dílek co nejdřív, ale nefím, jak to přesně bude... Zejtra mi má přiletět ségra, která bude mít za 2 tejdny svatbu... Takže to bude frmol! Ale pokusím se si na vás udělat čas zlatíčka díky moc :)

5 Tess Tess | 7. května 2009 v 9:00 | Reagovat

Hezký. Srry, že pišu až teď, když jsem nemocná tak mam čas číst! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama