Prosinec 2008

Happy New Year

31. prosince 2008 v 21:22 | Katie |  ### Blog ###
Ahojky, vím, že už to psala Amee, ale chci Vám popřát Šťastný Nový Rok 2009. Hodně úspěchů v osobním životě, ale i dobré známky ve škole atd. Chci Vám všem, co chodíte na náš blog, poděkovat a doufám, že ho budete navštěvovat dál. No, ale samozřejmě musím poděkovat Amee, která se mnou vee tenhle blog a ktrá je moje hodně dobrá kámojda (v poslední době možná i nejlepší).

Takže ti Amee, přeju, abys se v příštím roce nenudila, aby ses pořád jen smála a aby ti vyšlo všechno, co si přeješ. A hlavně Ti přeju - a to i sobě, Darině, Alex, Alrin a Tess - aby ses dál dokázala vypořádat s Béčkama a V.I.P.íčkama....No a taky abys už konečně Richiemu nakopala zadek. :D Tvoje KatieOhňostroj :)

31. prosince 2008 v 19:59 | Amee & Katie |  Obrázky na téma

Za Napiš to 0.2

31. prosince 2008 v 18:32 | Amee |  ### For you ###
Pro Mišuli :)


Všechno nejlepší do Nového roku!

31. prosince 2008 v 18:06 | Amee & Katie |  ### Blog ###
Ahojky :)
Dneska Vám chceme s Katie popřát hodně štěstí a zdraví do Nového roku. Ať se Vám všechno splní, zítra nemáte kocovinu a když už jí budete mít, tak ať Vám pomůže vyprošťovák a pravá cocacola po douškách =D Naši už si jí radši koupili =D Takže si užijte ohňostroj a hodně se smějte, protože, jak na Nový rok, tak po celý rok =D Nezapomeňte na nás :) Doufám, že ještě dneska přijdou ti 2 lidičkové, aby jsme daly 5 000 návštěvnost :) Moc Vám za to děkujeme a určitě zase uspořádáme nějakou párty na blogu :) Mějte se hezky papa miloušové :)


Zhroucený Svět - 7. kapitola - Překvápko!

31. prosince 2008 v 17:58 | Amee |  Zhroucený svět
Ahojky :) Tady je další dílek, který bych chtěla věnovat všem, co my semka píšou komentíky, protože pro mě hodně znamenají. Tzn. hlavně naše SB Kakyna a Monča a samozdřejmě všichni kdo jsem někdy napsali komentík, jako například Dadula - moje super kámoška :) Avšak komu bych ho hlavně chtěla věnovat jsou Nynushka a Katie. Nynushce proto, že je to nejka, na kterou se můžu vždycky spolehnou a Katie, protože se mnou řídí tenhle blog, jsme kámošky - možná i nej - a taky proto, že je s ní sranda a vždycky mě ve škole podrží :) Užijte si ho :) A prosím o další komentíky :)
Eure Amee♥

Ufff konečně jsem si vybalila! I na ten tejden jsem si toho vzala moc, ale co! Když to všechno potřebuju ×D Chachá! A teď je čas na prošmejdění pokojíčku! Neřešte... Už mi hrabe =D Jako první otevřu skříň a zkouknu to nový oblečení...
"Hm... vypadá to, že to vybíral Tom :) Je hrozně cool! Je vidět, že v tomhle stylu se vyzná a hele! Tady je ještě jedna skříň! Páni! Tak tohle vybíral Bill! Je toho tady hrozně moc! Ale je to naprosto úžasný!" no jo no... Přemýšlím nahlas! Určitě jste si všimli, že na začátku jsem byla rockového stylu a do letadla jsem šla jako Tom - skejťačka. Já tyhle styly střídám, protože se mi líbí oba ×D
"Tak jdeme dál. Postel nádherná :) Je černo růžová i s povlečením této barvy. Vlastně celá část rockového pokoje je vybavena do černo růžové a za menšími dveřmi je udělaná ta sk8 část, ve které je všechno od šedé přes modré až do žluté barvy :) Je to hrozně hezký :) On to není pokojíček! Ani pokoj! To je jako můj byt! To je šílenství!
Tak a teď se jdu podívat na koupelnu!" Páni je tu pořádná vana, která má jakousi 'clonu' (za to se omlouvám, nevím jak jinak to napsat)a může z ní být i sprchový kout. Je tu prostorné umyvadlo a velké zrcadlo :) Tady se mi bude líbit =D
No pokoj je prohlédnutý, tak jsem se rozhodla jít poděkovat i klukům za nejlepší pokoj jaký jsem mohla v životě dostat. Vyjdu z koupelny, otočím se, že zavřu dveře, ale když je zavírám...
"Ááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!"
Klik na → CČ ↓


21. bleskovka

30. prosince 2008 v 9:56 | Katie |  Menší Soutěže
Lucie Vondráčková

1. Kdo je na obrázku?
2. Napiš alespoň jednu její písničku...
3. Máš ji rád/a?
4. Jaký je tvůj nejoblíbenější český film?
5. Jaký je tvůj nejoblíbenější zahraniční film?
6. Koho chceš na diplomek?

Fanynka každým coulem aneb "Já ho miluju!"

29. prosince 2008 v 20:51 | Katie |  ### Diskuze ###
Ahojky, nemám co dělat a tak jsem se jen tak brouzdala po blozích. A skoro všude vidím fotky nějakého toho herce nebo zpěváka. Vím, že je normální mít nějakého svého oblíbence, vždyť já sama jich mám celekem hodně, ale vzpomněla jsem si na ty holky, který si myslej, že kdyby ho někdy potkaly, bezhlavě by se do nich zamiloval. proto chodí na jeho koncerty, snaží se mu co nejvíc přiblížit, shromažďujou o něm informace, tráví hodiny koukáním na jeho fotky...A tak mě zajímá, co si o tom myslíte vy? Není podle Vás lepší zamilovat se do někoho "skutečnýho"? Do někoho, u kterýho máte nalespoň nějakou šanci? Budu ráda ze každou odpověď...Vaše Katie

SONZ - vyhlášení + kolo 6.

29. prosince 2008 v 20:20 | Katie |  SONZpěvačka
Ahojky, po dlouhé době pokračujeme SONZpěvačku. Toto je předposlední kolo, takže jde o to, kdo se dostane do finále...Ale teď už k tomu, kdo vypadl...

Miley Cyrus15 % (10 Hlasy)15 %10 Hlasy
Avril Lavigne20 % (13 Hlasy)20 %13 Hlasy
Yael Naim36 % (24 Hlasy)36 %24 Hlasy
Ashley Tisdale29 % (19 Hlasy)29 %19 Hlasy

Takže bohužel vypadává Miley Cyrus. Pro další kolo Click na cč:


12. SB

29. prosince 2008 v 20:14 | Katie |  ### Sbéčka ###
Webmisska: Princezna
Blog: Tady
Blog o: Celebrity, seriály
Náš názor: Super blog!
Gilmorova děvčata

Fly On The Wall

29. prosince 2008 v 18:27 | Katie |  Miley Cyrus

Zhroucený Svět - 6. kapitola - To si děláš srandu!

28. prosince 2008 v 15:30 | Amee |  Zhroucený svět
Ahojky, omlouvám se, že jsem nic nepsala, ale moc se mi nechtělo na pc =D Byly pohádky =D No jinak tady je další dílek a doufám, že se líbí =D Užijte si ho =D Nadále však prosím o komentíky :) Dneska je trošku delší a nějak mě to chytlo, tak možná napíšu ještě jeden :)
Eure Amee♥

Najednou slyším divný rachot. Jakési šustění. Začíná to být děsivé. PRÁSK! Něco spadlo na zem. Nechci se otočit, ale cítím, že se něco blíží. Je to hodně blízko. Nevím, co dělat. Nechci umřít, ještě ne!
"Ááááááááááááááá! Ne! Já nechci umřít! Ne!"
Najednou uslyším něčí smích a někoho, kdo mluví německy, to mi naštěstí nedělá problém. Pomalu otevírám oči a co nezjistím!
"Hahaha! Ty vole to sme zase chytli místo! Hahaha!" vidím nad sebou dva kluky, který se skoro válej smíchy po zemi...No to je zase jednou trapas! Zrovna v letadle musím řvát ze spaní! Jak se řepěj, tak jsou ode mně odvrácení ksichtíkem, no stejně nebude o co stát!
"No hahaha jen se smějte! Tak se mi něco zdálo, no! Děláte jako by se Vám nikdy nestalo, že křičíte ze spaní! Já měla jenom tu smůlu, že to bylo v letadle, no!" Na to se začali řepit ještě víc, tak jsem se je rozhodla schladit!
"Hele ty dredaři, jestli se nepřestaneš smát, tak Ti ty dredy ustříhám a zajímalo by mě s čím budeš machrovat potom plešatej!" na to se Dred zarazil, ale ten jeho povedenej kamarádíček se začal smát eště víc. Počkat ona je to asi holka! Sem si všimla, že se asi maluje na černo!
"A tobě černovlásko upravím make up očí z černý na fialovomodrou!" A je ticho! Tak nějak se na mě začli otáčet! Nejdřív Dred, protože seděl blíž a potom ta černovláska!
"Doprháje!" Oni to jsou oba kluci a aby toho nebylo málo, tak 'ta černovláska' je Bill! Jo Bill z Tokio Hotel! No nazdar!
"A-ahoj já jsem S-S-Sam" vykoktám...
"hahaha! Čau já jsem Tom! hahaha"
"Jo já..." chtěla sem říct vím, ale to mi nějak nevyšlo!
"A já jsem Bill! Kluk!" tak tenhle hlas už byl naštvanej!
"heh... Promiň já si poprví myslela, že si kluk, ale pak jsem viděla ty stíny a myslela, že si holka no... Ale je to i tvoje chyba! Měl ses otočit a hned bych věděla o koho jde!"
"Jo jasně! Takže za to vlastně můžu já, že jo! No jasně!"
"Ježiš bacha ať neuletíš!"
"Ty jo nechte se! Kdo to má poslouchat?!"
"Tak jo... Promiň Bille :)"
"Fajn odpuštěno. Ale to eště neznamená, že budeme kámoši!!"
"O.K. A co tady vlastně děláte?" snažím se navázat rozhovor =D Čím dřív na ten trapas zapomenou tím líp. Ono se na něj, ale asi nezapomene :(
"No sedíme" aha zase velmi inteligentní odpověď!
"Jasně, ale jak to, že letíte z Čech?"
"No my jsme tam byli na koncertu!" konečně Bill promluví.
"A jooooo! Vždyť mi Alex říkala, že musí jít! No to až jí tohle napíšu... No s tou to sekne!"
"Kdo je Alex?"
"Moje kámoška, která Vás upe žere! Jo nedali by jste mi pro ní autogramy?"
"No jasně =D! Chceš i od Gustava a Georga?"
"Oni jsou tu taky?"
"Jo támhle sedí! Počkej skočím za nima!" nabídne se Tom
"Jasně :)" Ty vado to je neuvěřitelný, co všechno se za jednu cestu může stát! Za chvíli přišli Géčka. Tak jsme se představili, pokecali, vyměnili si čísla a pak se přistávalo.
Klik na CČ


Zakízka pro Teruš

26. prosince 2008 v 17:20 | Katie |  ###Zakázky###


12. oficiální design - Happy New Year with PCD

26. prosince 2008 v 17:06 | Katie |  ### Desingy ###
Název: Happy New Year on every-green.blog.cz
Tvůrce: Katie
Zaměření: Pussycat Dolls
Barvy: tmavě modrá
Náhled: